Aktuální ceny PHM

NATURAL 95 28,40 Kč
DIESEL 27,40 Kč

Kontakt

A G R O Kunčice, a.s.
č.p. 51
543 61 Kunčice nad Labem

 

Tel.: +420 737 245 329

E-mail: kuncice@dsagro.cz

Setkání rodáků a oslava 120. výročí založení SDH

Za krásného slunného počasí se na místním hřišti v Kunčicích nad Labem konaly dvě akce současně.

Setkání rodáků a oslava 120. výročí založení SDH.
Toto jsme podpořili prezentací našich firem DS Holding a.s.  a AGRO Kunčice, a.s.  ukázkou vozidel a drobností v podobě malých dárků. Rodáci obce Kunčice si mohli během celého dne prohlédnout v rámci Dne otevřených dveří Základní a mateřskou školu, zrenovovanou kapli Panny Marie postavenou z roku 1847 a další obecní prostory. Celodenní program nabízel všem přítomným dostatek zábavy.  Ochlazovací bazénky s vodou byly v tomto velice teplém a slunném dni opravdu potřeba a převážně je využili naši nejmenší. Hasičská nafukovací skluzavka, malování na obličej a vypouštění balónků je jen malý výčet aktivit pro děti. 

Dospělým návštěvníkům bylo poskytnuto bohaté občerstvení a pestrý kulturní program o krterý se postaraly mimo jiné děti z Dětského domova v Dolním Lánově, taneční skupina Paul-Dance Jilemnice. Ukázka hasičské techniky, spanilá jízda hasičských aut a hasení hořícího automobilu bylo pro všechny mimořádným zážitkem. Obec Kunčice pod vedením starostky paní Miroslavy Kracíkové věnovala ke 120. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů slavnostní prapor.

Nedílnou součástí a na  připomínku tohoto svátečního dne byla zasazena památeční lípa. Této činnosti se ujali  starostka obce paní  Miroslava Kracíková a starosta SDH pan Michal Vejnar. Vrcholem celého dne byl noční ohňostroj. Na průběh této akce dohlížel i pán hor Krakonoš.

Za podporu všem zúčastněným děkuji. 

                                                                                                                   Stáňa

PS: DS Holding děkuje Stáně za vzorné "re-prezentování" našich firem :)